4698-2021 - ResultatSverige-Luleå: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2020 Gåvokort till Region Norrbotten
Referensnummer: 20/143
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal för köp och leverans av gåvokort som avser årsgåva till Region Norrbotten ca 7 000 st. anställda. Gåvokorten ska vara av den typen där man väljer sin gåva via en hemsida.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen