See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande avloppsslam
Beskrivning: Upphandlingen omfattar omhändertagande av avloppsslam. Slammet består av avloppsslam från avloppsreningsverken i Alvesta, Vislanda och Moheda
Intern identifierare: 2026-237
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513800 Behandling av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000