Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311220 Vägingenjörstjänster, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71540000 Byggteknisk ledning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde