2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upprättande av vägplan och förfrågningsunderlag UE E18 Karlstad additionskörfält våxnäsmotet - hultsbergsmotet
Beskrivning: Upprättande av vägplan samt framtagande av förfrågningsunderlag och bygghandling för ett vägprojekt i Karlstad, Värmlands län.
Intern identifierare: KOM-421048
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upprättande av vägplan och förfrågningsunderlag UE E18 Karlstad additionskörfält våxnäsmotet - hultsbergsmotet