2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsteknisk service och underhåll Rättspsykiatriska regionkliniken
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Teknisk service säkerhet till rättspsykiatriska regionkliniken i Region Kronoberg. Anbudsgivaren ska leverera en tjänst i form av systematisk service, installation, underhåll och uppgradering av den befintliga tekniska utrustningen samt viss utökning vid behov, inklusive inköp av erforderlig hårdvara.
Intern identifierare: 26RS183
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 3 Ramavtal
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1811550-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ansökansinbjudan
Intern identifierare: 1811552-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsansökande
Intern identifierare: 1811634-2