See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad MAX IV
Beskrivning: Driftentreprenad MAX IV
Intern identifierare: V 2025/3157
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Driftentreprenad MAX IV