2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Systemkonfiguratörer
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Systemkonfiguratörer (nivå 3) till Serviceförvaltningen.
Intern identifierare: FSN 2025-0515
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000