47049-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Reklam
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: KS/2020:406
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79341000 Reklam
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationstjänster för Upplands Väsby och Täby.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79341400 Reklamkampanjer, 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79416000 Public relations, 79416200 Konsulttjänster för public relations, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3