470649-2024 - Resultat
Sverige – Bandburna fordon – Leasing av 1st pistmaskin
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeasing av 1st pistmaskin
BeskrivningKiruna kommun avser att upphandla leasing av 1st. ny pistmaskin Med inbyte av 1 st. begagnad pistmaskin årsmodell 2013
Intern identifierare2024-036
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43500000 Bandburna fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000