47091-2022 - ResultatSverige-Östersund: Snöskotrar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal skotrar 2021
Referensnummer: 512-7163-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34132000 Snöskotrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal skotrar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen