470989-2026 - Resultat
Sverige – Kontorsutrustning, exkl. möbler – Återbrukade möbler och rekonditionering för nytt kommunhus och huvudbibliotek
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅterbrukade möbler och rekonditionering för nytt kommunhus och huvudbibliotek
BeskrivningHuddinge kommun bjuder in till upphandling av Återbrukade möbler och rekonditionering för nytt kommunhus och huvudbibliotek
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131412:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39130000 Kontorsmöbler