471075-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Kristianstad: Kontorsutrustning, exkl. möbler
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ergonomiprodukter
Referensnummer: 2019-O002417
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ergonomiprodukter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen