See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Agil coach
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Agil coach till Karolinska Universitetssjukhuset
Intern identifierare: K 2025-3065
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Specifik upphandling genom DIS av en Agil coah till Karolinska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare: 1704414
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: IT-resurstjänst - Ledning och styrning
Beskrivning: Agil coach
Intern identifierare: 1697999