471130-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CSDP Warehouse II - Vehicle Procurement
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Vehicles for CSDP Missions. Lot 2 in accordance with the specifications in the procurement.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Vehicles for CSDP missions in accordance with the procurement documents.