See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disklinje inklusive ultraljudsbad
Beskrivning: Disklinje inklusive ultraljudsbad.
Intern identifierare: 2024-O002483
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 39330000 Desinfektionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000