471194-2022 - ResultatSverige-Vindeln: Programvara och informationssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ekonomisystem Vindelns kommun
Referensnummer: 22130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Vindelns kommun (org.nr. 212000-2544) inbjuder Er att inkomma med anbudsansökan i rubricerad upphandling i enlighet med bifogade dokument. Upphandlingen administreras av Umeå kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ekonomisystem för Vindelns kommun och dess kommunala bolag.