Lidköpings Elnät vid Lidköpings kommun upphandlar inköp av krafttransformatorer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31160000 Delar till elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen