Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Prekvalificering till projekttävling om Oceanbadet i Helsingborg
Referensnummer: 356/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71200000 Arkitekttjänster
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71200000 Arkitekttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Helsingborgs stad anordnar en projekttävling för gestaltning av det nya Oceanbadet.