471445-2020 - ResultatSverige-Umeå: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för telefoner
Referensnummer: ITS 2.1.2-2-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ramavtal för telefoner, produktnära tillbehör och tjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32250000 Mobiltelefoner, 32550000 Telefonutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen