2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tilläggsupphandling av Livsmedel 2025, SLL900
Beskrivning: Region Stockholm har för avsikt att upphandla ett begränsat utbud av livsmedel för bland annat bloccentralernas räkning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116248:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel