2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny lastbil för transport av konst och museiföremål
Beskrivning: Ny Lastbil avsedd för transport av konst och museiföremål nationellt och internationellt.
Intern identifierare: MLAB-2024-0023
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ny lastbil för transport av konst och museiföremål