471612-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Konsulttjänster för säkerhet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster avseende säkerhet
Referensnummer: RS 2021-05704
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79417000 Konsulttjänster för säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen upphandlar ramavtal omfattande konsulttjänster inom Riskanalys och Kontinuitetsplanering, Krishantering och förmåga, Totalförsvar, Säkerhetsskydd samt Informationssäkerhet och dataskydd.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen