2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Huvud-PL, färdigställa 'Stärkt Nät', 'LCH Windows 11' och 'Standardiserad IT arbetsplats'.
Beskrivning: Upphandlingen avser en huvudprojektledare som kan färdigställa de redan pågående projekten: Stärkt Nät, LCH Windows 11 och Standardiserad IT arbetsplats.
Intern identifierare: FSN 2025-0505
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000