See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för skolan inom elevhälsoarbetet
Beskrivning: Verksamhetssystem för skolan inom elevhälsoarbetet
Intern identifierare: 2024/1117
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall varor och tjänster (1)
Beskrivning: Anbudsgivare lämnar anbud genom att intyga att denne inte berörs av någon av de uteslutningsgrunder som framgår av 13 kap. 1-3 §§ LOU. Anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran ska inte fylla i del "Egenförsäkran (ESPD)".
Intern identifierare: 2024/1117/1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran
Intern identifierare: 2024/1117/2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 2024/1117/3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mall varor och tjänster (2)
Intern identifierare: 2024/1117/4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Mall varor och tjänster (3)