471657-2020 - ÄndringSverige-Johanneshov: Verktyg
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsförnödenheter
Referensnummer: 21-122-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44510000 Verktyg
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fastighetsförnödenheter som behövs för att förvalta en fastighet såsom el-verktyg, handverktyg, tillbehör, järnhandelsvaror, förnödenheter, inredning till fastighet, infästningar, redskap, personligt skydd med mera. Produkterna ska vara avsedda för professionellt bruk om inte annat tydligt anges.