471658-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Referensnummer: FSN 2020-0146
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning