Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: SU FV-0980-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling rör Rekryteringstjänster för Stockholms universitet. Syftet är att säkerställa konsulttjänster inom rekrytering, universitetets personalavdelning. Konsulterna ska kunna genomföra delar av eller hela rekryteringsprocessen från början till slut. Även kunna erbjuda stöd/rådgivning i andra rekryteringsprocesser samt tilläggstjänster vanligt förekommande inom branschen, så som exempelvis ”second opinion” och "executive search".
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79600000 Rekryteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen