See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Lösningsarkitekt
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Lösningsarkitekt till Karolinska Universitetssjukhuset
Intern identifierare: K 2025-3198
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Lösningsarkitekt till Karolinska Universitetssjukhuset
Intern identifierare: 1708401
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: IT-resurstjänst - Arkitektur
Beskrivning: Arkitekt till Karolinska Universtitetsjukhuset
Intern identifierare: 1708403