2. Förfarande
Förfarande
Titel: Boende/korttidsplatser enl SoL
Beskrivning: Enköpings kommun avser att upphandla boende/korttidsplatser enl SoL
Intern identifierare: VON2024/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall