471955-2026 - Resultat
Sverige – Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer – Konsulttjänster av bebyggelseantikvarie
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster av bebyggelseantikvarie
BeskrivningKristinehamns kommun planerar att upphandla konsulttjänster av en bebyggelseantikvarie. Uppdraget gäller antikvarisk sakkunnig i samband med inventering av kulturhistoriskt värdefull bebyggelse och miljöer i kommunen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98110000 Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001