471976-2021 - ÄndringSverige-Kalmar: Vattenmätare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för automatisk grundvattenmätning
Referensnummer: 21/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38421100 Vattenmätare
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören ska tillhandahålla utrustning och tillhörande servicetjänster till beställarens system för automatisk grundvattenmätning.