2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sanering- och industristäd samt skräpplockning
Beskrivning: Sysav inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av Sanering- och industristäd samt skräpplockning
Intern identifierare: 2025-039
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 45112340 Marksanering, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000