Befintligt kameraövervakningssystem är Mirasys Spotter Enterprise Version 9. Stockholm Parkering avser inte att byta kameraövervakningssystem i och med denna ramavtalsförfrågan utan kommer att teckna ramavtal avseende komplettering av befintligt system.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 51000000 Installation (utom programvara)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen