Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling omfattar följande tjänster:
• Mediabevakning och mediaanalys
• Webbportal för bevakning och egen analys
• Hantering och statistik egna sociala medier
• Månadsrapporter & Scoring
• Pressutskick