2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopediska implantat, höft och knä, samt bencement
Beskrivning: Ortopediska implantat, höft och knä, samt bencement.
Intern identifierare: VF2026-00036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: UD Generell del
Intern identifierare: 1939621-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1939622-1