Reparations- och underhållsarbeten samt mindre till- och ombyggnadsarbeten inom beställarens fastighetsbestånd. Uppdragen består av planerade och akuta arbeten inom Östhammars kommun. Endast material ska också gå att avropa från detta avtal.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42520000 Ventilationsutrustning, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331210 Installation av ventilation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen