Mjukpappersprodukter och engångsprodukter (inkl. skyddsprodukter)
Referensnummer: 2023-027
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
II.1.4.
Kort beskrivning
Kiruna kommun (212000-2783), Kirunabostäder AB (556531-8622) samt Tekniska Verken i Kiruna AB (556204-3439) inbjuder Er härmed att lämna anbud på rubricerad förfrågan.
Anbud ska grunda sig på de förutsättningar och villkor som anges i upphandlingsdokument.
Välkomna att delta!