Örebro kommun genomför direktupphandling av konsulttjänst med uppdrag att ta fram illustrationer/visionsbilder över ett framtida Aspholmen Nasta i Örebro.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen