2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal järnsulfat
Beskrivning: Leverans av fällningskemikalie järnsulfat heptahydrat
Intern identifierare: KF2024-114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Järnsulfat till Käppalaförbundet