See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ID3694 260803 Utbildare IMB Maximo
Beskrivning: Avrop av IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 16196, IT-konsulter inom produktsviterna IBM Maximo
Intern identifierare: KOM-420913
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ID3694 260803 Utbildare IMB Maximo