473052-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Grafisk formgivning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av grafisk formgivning och kommunikationstjänster.
Referensnummer: 2017-02298
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Forte inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud i upphandling avseende grafisk formgivning och kommunikationstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79342000 Marknadsföring, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster, 79822000 Sättning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen