473147-2021 - ResultatSverige-Luleå: Programvara för nätverk, Internet och intranät
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2021 Webbutveckling, drift, kommunikation Polarbibblo
Referensnummer: 21/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser webbutveckling drift, kommunikation för Polarbibblos räkning, Region Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät, 72212221 Programvaruutvecklingstjänster för Internetläsning, 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72212510 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation, 72514000 Drift av dataanläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser webbutveckling, drift, kommunikation Polarbibblo