See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsbruk inklusive leveranser av virke och biobränsle
Beskrivning: Skogsbruk inklusive leveranser av virke och biobränsle
Intern identifierare: Moe 200/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor