473207-2024 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållningstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållningstjänster
BeskrivningVinterväghållningstjänster
Intern identifierareU-039-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del