473209-2026 - Resultat
Sverige – Avlägsnande av slam – Slamomhändertagande - Tollarp/Degeberga/Arkelstorp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlamomhändertagande - Tollarp/Degeberga/Arkelstorp
BeskrivningOmhändertagande av slam från Tollarps/Degebergas och Arkelstorps avloppsreningsverk.
Intern identifierareTN 2026/907
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSlamomhändertagande - Tollarp/Degeberga/Arkelstorp