473285-2021 - ResultatSverige-Motala: Lastbilar med flak och tipptruckar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbil anläggning
Referensnummer: UH-2021-70
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av en lastbil anläggning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Köp av en lastbil till Motala kommun.