Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: FÄRGELANDA KOMMUN
Nationellt registreringsnummer: 212000-1421
Postadress: Allhemsvägen 5
Ort: Färgelanda
Nuts-kod: SE Sverige
2. Mejeri
2. Färsk fisk ca:500 000 SEK