473566-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-konsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-konsulttjänster
BeskrivningIT-konsulttjänster, vilket kan avse både resurskonsulttjänster och uppdragskonsulttjänster när behov uppstår hos våra olika verksamheter.
Intern identifierareRJL 2024/1051
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72246000 Konsulttjänster för system, 72262000 Utveckling av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL