Bemanningstjänster av sjuksköterskor, fysioterapeuter och arbetsterapeuter.
Referensnummer: 2017/IN0039
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Borås stad, Bollebygds kommun och Ulricehamn kommuns behov av bemanning av tjänster inom yrkeskategorierna, sjuksköterskor, fysioterapeuter och arbetsterapeuter.