47361-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Nätutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksprodukter och tillhörande tjänster
Referensnummer: KS 2021/1197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32420000 Nätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kommunens nuvarande och kommande behov av nätverksprodukter, support, konsulttjänster och återköp av utrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32420000 Nätutrustning, 32422000 Nätkomponenter, 72700000 Datanätstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen